Платежі з мобільних телефонів

Підсистема мобільних платежів є одним із складових компонентів системи ПлатиМО!

мобильный телефон с
SIM картой ПлатиМО!Використовуючи мобільний телефон з встановленою карткою ПлатиМО-SD, користувач має можливість:

Для виконання платежів з мобільного телефону, у нього необхідно встановити картку ПлатиМО-SD та програмне забезпечення клієнтської частини Інтернет терміналу ПлатиМО-ІТ для мобільного телефону (поставляється на картці). ПлатиМО-SD можна отримати в одному з банків-членів НСМЕП. При цьому клієнт може замовити таку картку в прив'язці до вже існуючого рахунку.

Картка ПлатиМО-SD працює у відповідності зі специфікаціями НСМЕП і фактично є платіжною карткою всередині мобільного телефону. Єдина відмінність полягає в тому, що взаємодія картки з іншими елементами системи здійснюється не за допомогою зчитувача терміналу, а за допомогою мобільного телефону користувача.

При використанні мобільного телефону в системі ПлатиМО! максимально враховується існуюча інфраструктура НСМЕП. Мобільний телефон працює спільно з Інтернет-терміналом НСМЕП, і тому проведення всіх фінансових операцій відрізняється гарантованою безпекою.

В даний час картки ПлатиМО-SD ємністю 2 Гб можна отримати у відділеннях Експрес-Банку. Картка може випускатися як друга до вже відкритого рахунку платіжної картки НСМЕП. Емітувати картки ПлатиМО-SD можуть всі банки члени НСМЕП.