Платіжні термінали

Платіжні термінали (POS термінали) теж входять до складових компонентів системи ПлатиМО!

POS терміналиPOS-термінали надають можливість проведення безготівкових платежів за товари та послуги з використанням банківських платіжних карток МПС або НСМЕП. Різні типи пропонованих терміналів призначені як для великих торгових точок (супермаркети), так і для невеликих магазинів, кафе, автозаправних станцій.

Компанією АВТОР створене і сертифіковане програмне забезпечення (ПЗ) «МАRКЕТ-7ххH», «МАRКЕТ-7ххS» для торгових і банківських мікроконтроллерних терміналів на платформах HYPERCOM Оptimum, SAGEM Monetel виробництва компанії INGENICO (Франція) для здійснення безготівкової оплати товарів і послуг за допомогою платіжних карток міжнародних платіжних систем (МПС) і НСМЕП.

Optimum T4210 Optimum T4220 Optimum T4230

Програмне забезпечення «МАRКЕТ-7ххH», «МАRКЕТ-7ххS» надає можливість власникам платіжних карток НСМЕП здійснювати швидку оплату товарів і послуг на основі високоефективної офф-лайн технології.

Термінали сімейства Hypercom Optimum розроблені на новій платформі безпеки HyperSafe32™, яка забезпечує надійний захист програмного забезпечення і конфігурації терміналу.

Термінали сімейства Hypercom Optimum

Основні функціональні можливості:

Сертифікати

Компактні швидкодіючі термінали SAGEM Monetel на базі процесора ARM9 RISC 32 Bits оснащені зчитувачами для карток з магнітною смугою і мікропроцесорних карток, мають можливість установки від двох до чотирьох SAM-модулів (модулі безпеки для виконання криптографічних перетворень), оснащені вбудованим швидкісним термопринтером, графічним антивідблисковим дисплеєм.

Програмне забезпечення «МАRКЕТ-7хх» – комплексне рішення для побудови оптимальної мережі платіжних терміналів в торгово-сервісних підприємствах. ПЗ «МАRКЕТ-7хх» успішно інтегровано з торгово-касовою системою компанії «Софтмаркет», що надає можливість вести автоматичний облік і контроль безготівкових коштів, які проходять через каси.

Разом з терміналами торговець може придбати торгово-касову систему і одержати повністю готове рішення для власного торгово-сервісного підприємства.

Термінали SAGEM Monetel

Основні функціональні можливості:

Сертифікати

Всі платіжні термінали, які постачаються компанією АВТОР, при підключенні рідера безконтактних смарт-карток приймають платежі з безконтактних карток НСМЕП, мобільних телефонів з NFC та карткою ПлатиМО!.