Про систему

Система Мобільних та Інтернет платежів ПлатиМО! забезпечує надання платіжних та інформаційних послуг через Інтернет за допомогою комп'ютерів, мобільних телефонів, планшетів, а також платіжних терміналів і кіосків самообслуговування. Як засоби оплати можуть використовуватися:

Елементи системи приймають до сплати такі засоби платежів:

Інтернет-платежі – платіжні засоби НСМЕП (платіжні картки, картки ПлатиМО-SD, платіжні картки у вигляді USB-пристроїв).

Мобільні платежі – мобільні телефони з карткою ПлатиМО-SD.

Платіжні термінали – платіжні картки НСМЕП (контактні і безконтактні), банківські картки міжнародних платіжних систем, мобільні телефони з інтерфейсом NFC і карткою ПлатиМО!

Кіоски самообслуговування – платіжні картки НСМЕП, банківські картки міжнародних платіжних систем, готівкові гроші.

Користувачам забезпечується надання таких послуг:

Всі ці послуги доступні із звичайною платіжною карткою НСМЕП та карткою ПлатиМО-SD, встановленою у мобільний телефон.

Систему ПлатиМО! реалізовано на базі технологій Національної Системи Масових Електронних Платежів (НСМЕП).

Національна Система Масових Електронних Платежів – самодостатній і успішний національний проект. Висока довіра саме до цієї системи безготівкових розрахунків, підтверджується збільшенням обороту по платіжним карткам НСМЕП, зростаючою емісією та гарантованою програмно-технологічною захищеністю чипових платіжних карток. Саме тому створена інфраструктура НСМЕП є відмінною платформою для побудови успішних проектів на її основі.

На сьогоднішній день в НСМЕП випущено понад 3 млн карток, наростаючі обороти перевищили 150 млрд грн.

Докладніше про систему НСМЕП можна дізнатися на офіційному сайті Національного Банку України, а також на сайті Асоціації Української спілки учасників НСМЕП.

Система мобільних платежів ПлатиМО! максимально враховує існуючу інфраструктуру НСМЕП, оскільки базується на технології роботи Інтернет-терміналу НСМЕП, і тому відрізняється гарантованою безпекою проведених платежів, відсутністю можливості зламування системи, а також зручністю ефективної взаємодії всіх учасників системи.

Особливості системи Мобільних та Інтернет платежів ПлатиМО!

Систему Мобільних та Інтернет платежів ПлатиМО! розроблено компанією АВТОР. Висококваліфіковані фахівці, які створили систему, мають більш ніж 20-річний досвід успішних розробок і впроваджень у сфері захисту інформації та криптографії.